Jdi na obsah Jdi na menu
 


rody Centauri

9. 7. 2007

Rodů Centauri je šest - dva temné, jeden černobílý a tři relativně světlé. Seřazeny jsou od nejsvětlejšího.

Hydra

Hydry jsou suveréně nějsvětlejší a nejpacifističtější ze všech Centauri. Je to rod vody a tak se i dá charakterizovat; emotivní, klidné a tolerantní. Trvá dlouho, než se vám podaří Hydru rozhodit, ale pak to stojí za to. Jako rozbouřená voda smete všechno, co se jí postaví do cesty, načež se odklidí někam daleko od ostatních. Je introvertní a realistická až pesimistická. Jednorožci bývají bílí s žíněmi, očima a kopyty barvy vody.

 

StarShine

StarShini jsou kříženci Pegasi, Hyder a DarkWhitů. Od každých si vzali něco a převážně to nejlepší. Jsou klidní, empatičtí, ale zároveň extrovertnější a najdou se mezi nimi i optimisti. Jejich jedinou nevýhodou je malý potenciál a méně rozvinuté schopnosti. Nemají blíže určený živel. Jejich jednorožci připomínají noční oblohu - černí nebo tmaví se zlatými skvrnkami po těle, hřívou a ohonem. Nevzdory světlu mají černé rohy.

Pegasi

Pegasi jsou rodem větru a hodí se to k nim. Nestálí, temperamentní a s nevyčerpatelnou energií. Nevydrží na jednom místě a často ani na jedné straně. Mívají největší potenciál z celého řádu a neváhají ho využívat. Přesto si drží světlo a do hnusáren je prostě nedostanete. Jejich největší nevýhodou jsou sklony k idealismu a un-realistický pohled na svět. Otevřenost bývá určována náladou. Nemají jednorožce, ale pegase. Bílé se stříbrnou nebo černé se zlatou.

DarkWhite

DarkWhiti jsou nejstarším a původním rodem. Mají od každého něco a většinou také rozdvojené povahy. Jsou dost černobílí, řídí se heslem všechno nebo nic. Jediné, co neznají, je šedá. Kompromisy jsou jim cizí, proto s nimi nelze dost dobře vycházet. Jsou to optimisti i pesimisti v jednom, stejně tak můžete narazit na všechny myslitelné nálady.  Jejich jednorožci jsou černobílí v libovolném poměru.

FairyTale

FairyTale jsou rodem ohně a to doslova. Energičtí, temperamentní, stále aktivní a tvrdohlaví. Jako ohnivá smršť se přeženou a nevybíravě smetou každého, kdo se jim postaví do cesty. Neštítí se ničeho, ale preferují přímost a přímé útoky. Jsou extrovertní a choleričtí - nejjednodušší způsob, jak si je proti sobě poštvat, je dostatečně si jich nevšímat nebo je dokonce shazovat. Jejich jednorožci jsou zvláštní tím, že jim místo žíní plane nezničitelný oheň. Nemívají zrovna příjemnou povahu.  

Shadow

O Shadowech se dá říct, že jsou to padlí Pegasi. Není to daleko k pravdě, protože Shadowové disponují stejnou energií a o skoro stejným potenciálem, které ovšem skrývají v sobě.Všichni jsou introvertní a realističtí, dá se říct až zahořklí. Rádi se skrývají ve stínech. Jsou přesným opakem FairyTale; podrazáci, intrikáři a většinou i dobří diplomati. Pokud někde sklapne nějaká past, je většinou jasné, že to měl na svědomí právě Shadow. Velkým obloukem se vyhýbají zrcadlům a plnému světlu, narozdíl od FairyTale. Ve znaku mají černou barvu a černí jsou i jejich jednorožci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Commenter

(El Fairy, 10. 8. 2007 16:56)

Pěkně definováno:-)